Послуги

     Основна мета компанії » TREECATTER» — надання послуг високої якості. Наші професійні арбористи з великою увагою і дбайливістю підходять до кожного дерева. Ми пропонуємо широкий вибір послуг, гарантію безпеки і якості.

Кронування, обрізання дерева.

            Обрізання дерев і кронування — це дуже кропіткі процеси, що вимагають уважного підходу. Адже тільки досвідчений фахівець здатний точно визначити, які гілки дерева обрізувати можна і треба, а які не можна ні в якому разі. За допомогою спорядження альпініст робить завіску на дереві, звідки спилює сухі гілки або пошкоджені частини дерева. Можливо також проріджування крони, обрізка молодих дерев, формування крони, фітосанітарне обрізання та ін.

Консультація і експертиза.

            Оцінка стану і здоров’я дерева, визначення ушкоджень і хвороб, а також небезпеки дерев, необхідності їх видалення, зміцнення і лікування.

Видалення дерева.

           Залежно від складності роботи, стану дерева, його розташування ми використовуємо різні способи видалення :

Видалення дерева цілком з використанням природного нахилу.

   Усі роботи ведуться на землі. У дерева випилюється клин з боку падіння, потім дерево підпилюється і штовхається в потрібну сторону. Для валяння потрібний майданчик, розміром з дерево, яке видаляється.

 

 

Видалення дерева цілком з використанням відтяжки.

            Альпініст забирається на дерево, прив’язує мотузок до верхівки, за допомогою якої дерево валиться у будь-якому потрібному напрямі . Потім дерево пиляється і за допомогою відтяжки і клину задається напрям падіння ствола. Цей спосіб, як і перший, є відносно простим, але вимагає вільного місця, куди можна покласти дерево.

 

                   Видалення  дерева по частинах.

          Цей спосіб використовується у разі, коли немає достатнього місця для спила дерева цілком, але є майданчик, куди можна скидати фрагменти дерева. Альпініст залізає на дерево, потім обпилює усі гілки, після чого пиляє ствол фрагментами по 2-3 метра та за допомогою відтягуючої мотузка скидає їх на виділений майданчик.

 

                   Видалення дерева із завішуванням частин.

          Дерево пиляється частинами. Кожна частина завішується на мотузку і обережно спускається вниз. Найскладніший і трудомісткий процес. Використання цього методу дозволяє видаляти дерева в сильно обмежених місцях, гілки, що нависають над будинком, і тому подібне. При цьому шматки спускаються  вниз по потрібній траєкторії, огинаючи штучні перешкоди (дроти, дах, клумби, молоді дерева і клумби.

 Лікування і діагностика дерева.

          Якщо дерево представляє для Вас особливу цінність або дороге як пам’ять, але ви стали помічати ознаки хвороби то, можливо, є способи, щоб його зберегти. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати спосіб лікування. Разом із загальновідомими методами, наприклад, такими як, обробка та гермеризація дупел, замазування тріщин і сколів, для продовження терміну життя дерева ми пропонуємо послуги з каблингу або брейсингу.

Каблинг — це зміцнення дерева або декількох дерев, що поруч стоять, з використанням сталевих тросів або капронових мотузок. Іноді здавалося б однозначно небезпечному дереву, що вимагає термінового видалення, за допомогою каблинга вдається продовжити життя ще не один десяток років.

Брасовка (брейсинг) — тут, система натягнення і зміцнення ствола дерева з використанням металевих болтів, скоб і стягувань.

 

                       Валка дерева  цілком на перила з мотузки чи тросу.

          Зазвичай, використовується в тих випадках, коли потрібне видалення дерев на ділянці з не допущенням падіння дерева на землю, наприклад на ділянках із складним ландшафтним дизайном, а розбирання по частинах із завішуванням не раціональне. Між двома деревами, що ростуть в секторі необхідного напряму падіння дерева, що видаляється, на необхідній висоті промислові альпіністи розтягують мотузяні перила з однієї або декількох вірьовок. Далі, як і при видаленні дерева з використанням направляючих відтяжок, випилюється клин, і робиться надпил. Дерево падає на перила, і зависає на них. Згодом, його можуть обережно опустити  на землю, або розібрати його на вису.

Фахівці, які ріжуть дерева, часто пропонують суміжні послуги за окрему платню або в якості бонуса при великому  замовленні. До таких послуг відноситься розпилювання дерева на частини для перенесення або розпилювання дерева на дрова. Якщо звичайне розпилювання припускає розпилювання зрубаних стволів на шматки довжиною близько метра, то розпилювання на дрова — це розпилювання зваленого дерева на бруски довжиною біля 40см. Слід враховувати що розпилюванню на дрова піддаються товсті суччя і сам ствол зрізаного дерева. Розпилюванню на дрова не підлягають тонкі гілки і суччя. Звичайна вартість розпилювання на дрова — близько 10% від  спила дерева по частинах. При великих об’ємах робіт послуга безкоштовна.