Під час проведення двомісячника благоустрою і озеленення у місті Буча Бучанський центр позашкільної роботи звернувся з проханням про допомогу до фахівців з арбористики (безпечного обрізання, кронування і видалення) дерев, до команди «Treecutter».

Протягом декількох днів Ярослав Компанець і Ярослав Коменотрус проводили кронування дерев і видалення сухого аварійного гілля, яке загрожувало під час негоди при падінні пошкодити дах будівель закладу, завдати шкоди дітям та працівникам. Небезпечні роботи на значній висоті були виконані швидко і якісно, на високому професійному рівні, за що адміністрація БЦПР щиро дякує команді «Treecutter».

Окрім цього, особливі слова подяки арбористам хочемо висловити за допомогу в облаштуванні туристської смуги перешкод, яку вихованці гуртків спортивного туризму Бучанського центру позашкільної роботи використовують для тренувань та при підготовці до змагань, також дякуємо за облаштуванні місця для проведення навчально-тренувальних зборів Бучанської організації скаутів.

Дякуємо професіоналам команди «Treecutter» і сподіваємось, що і в подальшому вони допомагатимуть Бучанському центру позашкільної роботи як у благоустрої, так і в підготовці до змагань.